Rūķu namiņš

te brīnumi mīt

Vecpiebalgā ir kāds namiņš, kurā brīnumi mīt. Un reizēm tie izskatās pavisam ikdienišķi – kā miltu vai griķu paciņas.

2018. gadā par godu Latvijas simtgadei arī rūķi nolēma savai Latvijai un savai Vecpiebalgai radīt ko patiesi vērtīgu. Un tapa rūķu namiņš. Sākumā tas atradās Grišku kalna augšā, taču vēlāk “nokāpa” lejā, lai būtu tuvāk cilvēkiem.

Rūķi zina – cilvēki, kad viņiem klājas grūti, reizēm ir apmulsuši, kautrējas lūgt palīdzību. Rūķi arī zina, ka reizēm grūtums piemeklē pat ģimenes, kuras ikdienā dzīvo šķietami labi – dažas dienas pirms algas makos var iezagties tukšums. Tieši tāpēc namiņā iespēju robežās tiek piedāvāts atbalsts – pārtikas un saimniecības preces, arī nieki bērniem.

Ikvienam, kuram klājas grūti, ir iespēja turp doties un saņemt atbalstu pilnīgi nemanāmi. Ikvienu, kuram ir iespēja, aicinām namiņā novietot lietas, kas kādam citam var būt ļoti vajadzīgas. Tāda savstarpēja rūpju un enerģijas apmaiņa.

Ja arī Tu vēlies atstāt namiņā savu ziedojumu, atceries – ieliec namiņā pārtiku, kas glabājas ilgi, saimniecības preces vai varbūt ko citu nelielu, nenolietotu, kādam citam noderīgu. NELIEC šeit lietotas drēbes, sabojātas mantas un atkritumus!

Rūķu namiņš atrodas Vecpiebalgā, autoceļa P30 malā – pie pagrieziena uz Grišku kalnu.